Ruiterplaat Vakanties

Duinvallei 08 | De Groote Duynen

Beschikbaarheid en prijs
 

Voorzieningen

Wellness

  1. Sauna
  2. Finse sauna

Algemeen

  1. Laadpaal elektrische auto
  2. Luxe badlinnen
  3. Opgemaakte bedden
  4. Screens
  5. Horren aanwezig
  6. Extra koel-vriescombinatie in berging
  7. Huisdiervrij
  8. Niet roken
  9. Wasmachine
  10. Wasdroger
  11. Zonnepanelen
  12. Wifi (gratis)
  13. Rookvrij

Sanitair

  1. Douche
  2. Bad
  3. Dubbele wastafel
  4. Gastentoilet

Buiten

  1. Parkeerplaats bij woning
  2. Berging voor uw fietsen
  3. Tuin
  4. Terras

Keuken

  1. Koelkast
  2. Nespresso machine
  3. Filter koffiezetapparaat
  4. Combimagnetron
  5. Vaatwasser

Ligging

  1. Tuin op het zuiden
  2. Op loopafstand van het Banjaardstrand
  3. Aan het water

Slaapkamer

  1. Aantal tweepersoonsbedden: 4
  2. Aantal slaapkamers met badkamer en-suite: 1
  3. Aantal slaapkamers met TV: 2
  4. Aantal slaapkamers met hor: 4

Woonruimte

  1. Flatscreen TV
  2. Extra buitenlandse zenders
  3. Bluetooth speaker
  4. Gashaard
  5. Hor bij terrasdeur
 

Omschrijving

De sfeervolle woonkamer is heerlijk licht en door de glazen pui over de volle breedte van de living (floor to ceiling windows) kunt u genieten van het Zeeuwse licht. Door het openen van de tuindeuren verbindt u de woonkamer met het terras. In de living bevindt zich een comfortabele zithoek met sfeervolle gashaard, flatscreen TV en soundbar. Een grote eettafel nodigt uit tot gezellig tafelen. De raampartijen zijn aan de buitenzijde voorzien van elektrisch bedienbare screens.


De luxe, open keuken is voorzien van moderne kwaliteitsapparatuur: een koelkast, een multifunctionele combi oven/magnetron, een vaatwasser, filterkoffiezetapparaat en een Nespresso machine.

De villa beschikt over vier slaapkamers, alle voorzien van tweepersoonsbedden (eenpersoonsbedden met topper) Twee slaapkamers zijn uitgerust met TV. De masterbedroom beschikt over een ruime badkamer en suite, voorzien van een inloopdouche, een bad en badkamermeubel. De tweede badkamer is vanuit de hal bereikbaar en voorzien van een inloopdouche, Finse sauna, een toilet en een badkamermeubel. In de hal bevindt zich een apart gastentoilet.

Het terras is bereikbaar vanuit de living en voorzien van tuinmeubilair waaronder een loungeset en twee ligbedden. U kunt hier heerlijk relaxen of wat dacht u van een aperitief bij ondergaande zon?

De vakantievilla beschikt over een inpandige berging uitgerust met een wasmachine, een wasdroger en een koel-/vriescombinatie. De villa is voorzien van een elektrische laadpaal*, alleen te gebruiken met een pas en tegen betaling.
In elke villa is standaard 1 kinderbedje en 1 kinderstoel aanwezig.


Er is parkeergelegenheid voor maximaal twee auto’s. 
Een huisdier is helaas niet toegestaan in deze villa.

*Voor het gebruik van de laadpaal dient u een laadpas te gebruiken. Bij de receptie kunt u tegen betaling een laadpas lenen (let op, afhankelijk van beschikbaarheid).

Energielabel:

Energielabel:
A

21 recensies


  1. 9,8

    Das Ferienhaus ist grossartig ausgestattet, geräumig und war makellos sauber. Gemütliche Betten, Sauna und der Gaskamin runden die Ausstattung perfekt ab. Es liegt wunderbar in einer Dünenlandschaft an einem Gewässer. Kurze Wege zum Strand und das Personal an Rezeption und im Park ist sehr kompetent, immer hilfsbereit und freundlich. Der Brötchenservice sowie der Ladepunkt am Haus für unser E-Fahrzeug haben tadellos funktioniert.

    Oktober 2025 - Jürgen K.

  2. 10

    4 Tage mit 7 Freundinnen in einen super schönen Haus, dass keine Wünsche offen lässt. Es war so gut wie perfekt. Selbst 7 Miet-Räder wurden gebracht und auch wieder abgeholt.

    September 2025 - Sandra H.

  3. 10

    Super huis , hebben ons er heel goed thuis gevoeld. Hebben er genoten van de omgeving en het uitzicht op het water . Volgend jaar komen we zeker terug .

    September 2025 - Mariet G.

  4. 9

    Wij hebben een hele fijne vakantie gehad in deze villa. Een hele mooie grote villa met een sauna en heerlijke bedden. De ligging is ook fantastisch, zo dichtbij de zee. We hebben ons goed vermaakt en alle faciliteiten in het huisje waren top. Ook de broodjesservice en de optie om een barbeque te huren zijn ook super! We komen zeker weer terug!

    Juli 2025 - Laura d.

  5. 9,8

    Ein Urlaub bei Z'ANDvillas ist ein ganz besonderes Erlebnis..Das Team von Z'ANDvillas ist sehr zuvorkommend und herzlich. Die Villen liegen in einer wunderschönen Landschaft und bieten sehr viel Privatsphäre. Der ideale Ort zum Entspannen und die Nähe zum Meer ist perfekt. Wir freuen uns schon auf unseren nächsten Urlaub im Oktober.

    Juli 2025 - Udo K.

  6. 10

    Wir waren zum dritten Mal in einer Zandvilla, das spricht für sich. Alles an den Häusern ist perfekt, Ästhetik die die Seele streichelt vom Haus über die Einrichtung bis zu den liebevollen Kleinigkeiten wie Begrüßungspäckchen mit Kaffe/Tee, Zuckerpäckchen für die Ankunft oder die auch ästhen Putzlappen und Schwämmchen!!! Selbst der Fön in schwarz passt zum Haus?!?!? So könnte ich weiter über alles schwärmen und das würde ich auch wenn mehr Platz wäre ☺️

    Mei 2025 - Kerstin P.

  7. 9

    In Nederland is het niet gemakkelijk om een kwaliteitsvol huisje te huren en niet het gevoel te hebben dat je op een vakantiepark verblijft. Bij Zandvilla's hebben we wel die kwaliteit gevonden en genoten van de privacy in een mooie natuur. Zandvilla's ligt vlakbij het strand, enkele minuutjes te voet. Banjaard strand is een mooi strand, maar er zijn veel mooie natuurstranden en duinen in Zeeland. Wij hebben ervan genoten! Ook lekker gegeten in enkele strandrestaurantjes. Met de kinderen hebben wij de deltawerken aan de waterkering bij Neeltje Jans bezocht en met een gids genoten van de zilte zaligheden van Zeeland. Lekkere oesters zomaar opgeraapt op het strand, 'kraakvers'. En na die uitstappen weer rustig naar "ons" huisje. Goede bedden, 2 badkamers, ... Spijtig dat het weer het niet toeliet om van het terras te genieten.

    Mei 2025 - RITA V.

  8. 9

    Tolles Aprilwetter (Sonne, Wind, Regen), Zeit am Strand und Fahrradtouren.

    April 2025 - Anette P.

  9. 9,6

    Wir haben das große Haus sehr genossen

    April 2025 - Dagmar S.

  10. 9,4

    Zum dritten Mal dort und wir kommen bestimmt wieder! Einfach nur traumhaft…

    April 2025 - Thomas S.

  11. 10

    De villa was zeer compleet, comfortabel en schoon. Zeeland is een verrukkelijke provincie met z’n vele brede stranden en prachtige natuurgebieden. Niettemin zijn altijd gezellige plaatsjes voorhanden om lekker te eten of iets te bekijken.

    Januari 2025 - Jan v.

  12. 9,4

    Toll

    Oktober 2024 - Johannes S.

  13. 9,8

    Wir waren sehr zufrieden. Alles sehr sauber.

    September 2024 - Veronique M.

  14. 10

    Ein Urlaub bei Z'ANDvillas ist Erholung pur. Wir waren jetzt schon zum 4. Mal an diesem besonderen Ort. Der Service und die Villen sind erstklassig. Wir freuen uns schon auf das nächste Mal in "unserer" Z'ANDvilla.

    September 2024 - Udo K.

  15. 10

    Een geweldige vakantie in Kamperland, op een prachtige locatie in een schitterend verblijf - weer één om nooit te vergeten.

    Juli 2024 - S S.