Waterlijn 10 | De Groote Duynen
- Home
- Zoek & Boek
- Zandvillas
- Waterlijn 10 | De Groote Duynen
Heerlijk rustig en mooi huis en uitzicht is overweldigend!
Juni 2022 - Jeanet en Hans R.
Rustig gevend, gezellig, geslaagd. Top!!!!
Juni 2022 - Miriam T.
Das war einer meiner schönsten Urlaube. Sehr relaxed, eine top Einrichtung im Bungalow, sehr "dekadent" gebaut, direkt am Wasser, Die Lage ist traumhaft schön wenn man Ruhe sucht. Der Bungalow ist sehr großzügig gebaut und man hat viel Platz bei 4 Personen
Mei 2022 - Nico C.
Alles hat gestimmt...die Lage war traumhaft; Ausstattung des Hauses ist perfekt. Ich kann nur sagen: Jederzeit wieder.
April 2022 - G S.
Es war sonnig, hell, sehr gut organisierte und natürlich angelegte wohnAnlage. Gepflegt und hochwertig! Wir kommen gerne wieder!
Maart 2022 - Ulrich V.
Fijne midweek gehad in een zeer rustig park middenin januari. Fijn gebruik gemaakt van de sauna en de open haard.
Januari 2022 - Andrée M.
We hebben een gezellig weekend genoten met vrienden. De Villa was schoon, goed gelegen en goed verzorgd. Voor de volgende keer verblijf ik hier graag weer.
Januari 2022 - Remco d.
Super ausgestatteter Bungalow, es hat (bis auf Espressotassen) wirklich an nichts gefehlt. Tolle Lage.
Januari 2022 - Alexandra K.
Alles top, super Ausstattung, herliche Terasse und ein freier Blick über die Felder
November 2021 - Ute B.
Wir haben eine großartige Woche in Waterlijn 10 verbracht! Alles hat gestimmt: toller Service, geschmackvolle Einrichtung, hochwertige Ausstattung, sehr schöne Lage- einfach perfekt!
Oktober 2021 - Anja B.
-
Augustus 2021 - Kenny W.
Villa waterlijn 10 is een geweldig huis en van alle gemakken voorzien. Heerlijke bedden en voldoende handdoeken. voor 4 personen en een hond is er ruimte genoeg. Heerlijk rustig aan het water met een fantastisch uitzicht over de weilanden. Aan de hond werd ook gedacht door Zandvilla's , want bij aankomt kregen wij een verrassingspakket, met deken en bot [zo leuk] ook adressen waar je met de komt mag komen [stranden en restaurants] Wij hadden vtv de boodschappen besteld bij AH en deze werden na de check in gelijk bezorgd tot aan de koelkast, top geregeld. Helaas niet iedere dag zon, maar voor een fietsvakantie prima weer. Mooie omgeving om met de fiets te verkennen, de plaatsen Veere, Domburg, Middelburg, Vlisingen en natuurlijk over de Neeltje Jans naar Burgh Haamstede. Bij het Seafarm restaurant [proeverij] aan de haven bij de Neetje Jans hebben ze fantastisch eten. De mooie fietsroute door de duinen bij het Banjaardstrand [uitzicht op zee ] heeft brede fietspaden. Echt genoten... Voor herhaling vatbaar
Augustus 2021 - Yvonne H.
Prachtig huis alles schoon en nieuw. Dicht bij zee en heerlijk centraal voor dagjes weg.
Mei 2021 - Jonna v.
Mooi weer , Prachtig Huis in een heerlijke omgeving . Voor herhaling vatbaar
April 2021 - Annette S.
Prachtige ruime villa, waar we met het hele gezin een fijne tijd gehad hebben.
April 2021 - Georgette S.
Zeer mooie bungalows op een perfecte locatie en veel ruimte en luxe. Hele fijne fietsmogelijkheden, kortom een hele geslaagde vakantie. We hebben direct voor augustus weer geboekt.
April 2021 - Gerry F.
Genoten van het huis en er tussen uit zijn.
Maart 2021 - Willemijn v.
Dit was de tweede keer dat we Waterlijn10 hadden geboekt. De luxe inrichting is voor ons belangrijk. Ook de ligging aan het water en het uitzicht over het polderlandschap is heel mooi. Strand en bos in de nabijheid is fijne bijkomstigheid. We komen graag nog een keer terug.
Maart 2021 - Joke H.
rustig, mooi, leuk huis, fijne omgeving, vriendelijke bejegening van binnenkomst, enkel lof voor alles en iedereen!
Maart 2021 - Rob M.
Heerlijk weekend gehad. Fantastisch huis van alle gemakken voorzien en een prachtig uitzicht.
Februari 2021 - Nelleke V.
Fijn huis; ruim, licht, lekkere bedden, goede voorzieningen, mooi uitzicht, rust, dichtbij strand en bos. Een paar keer gebruik gemaakt van de broodjesservice. 1 x menu gehaald bij hotel Kamperland. (jammer van de Coronasluiting in de historische stadjes, maar daar kunnen jullie niets aan doen;-)) Heerlijke week gehad.
Februari 2021 - Riet S.
Great accommodation clean, luxe. Nice view
Januari 2021 - Rene O.
We hebben genoten van Waterlijn 10. Heerlijke locatie & heerlijk huis.
November 2020 - Rein en Anja B.
We hebben intens genoten van de comfortabele villa, het fenomenale uitzicht en de rust. Bedankt!
November 2020 - N. P.
1Woche in den Herbstferien hier verbracht. Tolles Haus. Wie immer bei Zandvillas- alles top und perfekt!!!
Oktober 2020 - Max R.
Moderne und gut ausgestattete moderne Ferienhäuser Die keine Wünsche offen lassen. Werden wiederkommen
September 2020 - sabine w.
Perfekte Unterkunft, perfekte Lage, perfektes Wetter!
Augustus 2020 - Angelika H.
Mooi vakantieverblijf dat voor een instant vakantiegevoel zorgt. Ook alles netjes (en makkelijk!) geregeld. Fietsen, broodjesservice, strandcabine, bolderkar ... Zeer mooie locatie met een prachtig vergezicht, dat was genieten. Ligging dicht bij strand zodat we met peuter van 1 jaar snel op en neer aan zee waren.
Juli 2020 - Rudy B.
Rundum gelungener Familienurlaub trotz eher schlechten Wetters
Juli 2020 - K K.